من حمیدرضا شهریاری هستم

من حمیدرضا شهریاری هستم محقق و مدرس توسعه فردی و دانشجوی کارشناسی مدیریت بازرگانی و دانشجوی MBA(مدیریت ارشد کسب و کار) و تا امروز بیش از 400 جلد کتاب در زمینه توسعه فردی و موفقیت مطالعه کرده ام و صاحب آکادمی شهریاری و بنیان گذار استارت آپ کتاب‌خون شو.

IMG_20221116_143041_687

بیشتر درباره حمیدرضا شهریاری

زندگی من از زمانی شروع به تغییر کرد که کتاب خوندن و آموزش دیدن رو به صورت جدی استارت زدم و متوجه شدم با تغییر افکارو اعمالم می‌تونم زندگی خودم رو هر جوری که میخوام خلق کنم و بسازم، و در فاصله کمتر از یک سال از یک دانشجوی در حال تحصیل به یک کار آفرین موفق تبدیل شدم و آکادمی شهریاری رو با بیش از 15 نیرو تخصصی و جوان راه اندازی کردم و استارت آپ کتاب خون شو رو بنیان گذاری کردم.
من به شما کمک می‌ کنم با رشد ذهنیت و پرورش مهارت و توانمند شدن در جهت شکوفایی خود و اهدافتان، با حداکثر توان برنامه‌ ریزی کنید و گام‌های عملی بردارید تا با کمترین آزمون و خطا و خیلی سریع به اهدافتان برسید.
تمامی آموزش‌های من حاصل سال‌ها مطالعه تخصصی و آموزش‌های خارجی و داخلی و تحقیقات گسترده در این زمینه میباشد.

حمیدرضا شهریاری را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

bookshelf

کتاب خوانی

کتاب خوب مثل یه راهنما و رفیق خوب کمک میکنه که یاد بگیرید و رشد کنید،پس اینجا کتاب‌های خوب رو براتون‌‌‌ نقد و بررسی میکنیم.

study

توسعه فردی

مجموعه اقداماتی که باعث میشه از جایگاه‌ فعلی‌ خود به جایگاه دلخواهتان برسید که نیاز به آموزش و اقدام مداوم دارد.

work

عادت ها

با تغییر عادت‌ها میتوان کنترل فوق العاده‌ای روی زندگی داشت و اینجا بهت کمک میکنم تا عادت‌های رشد دهنده رو بسازی و عادت‌های بد رو از بین ببری.

mindset

قدرت فکر و جسم

من باور دارم که با استفاده از قدرت فکر و اقدام‌های درست، قطعا می‌توان به اهداف و خواسته‌ها رسید.