مقالات

انرژی مثبت چیست؟

به نظر شما چرا داشتن انرژی مثبت در زندگی می تواند باعث رقم خوردن اتفاقات خوب شود؟
انرژی مثبت می تواند احساس ما را نیز بهتر و مثبت تر کند و دید ما را نسبت به تمامی اتفاقات جهان تغییر دهد.
در این بخش از سایت حمیدرضا شهریاری قصد داریم شما را با انرژی مثبت و راه های جذب آن آشنا کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

منظور از انرژی مثبت چیست؟
ماهیت انرژی مثبت در واقع همان چیزی است که در ذهن و افکار خود تصوری درست از آن داریم مانند نور، خوبی و محبت کردن، عشق ورزیدن، صبر و شکیبایی، نیکی به هم نوع خود و… که در واقع ماهیت مثبت دارند.
انرژی مثبت میتواند از دیدن یک صحنه، شنیدن یک جمله و مرور یک خاطره به سمت شما سرازیر شود، حتی با اتفاقات کوچک هم میتوانید وجود خود را سرشار از انرژی مثبت کنید، گاهی اوقات پس از شنیدن یک جمله محبت آمیز، لبخند بر روی لبان شما ظاهر میشود و همین لبخند کوچک باعث میشود تا وجود شما سرشار از انرژی مثبت شود.
تبدیل افکار و خواسته های ما به واقعیت و اجرایی شدن ۳ مرحله را شامل می شود:
1. مرحله خواستن: خواستن یعنی به رویا ها و چیز هایی که میخواهیم فکر کنیم تا بتوانیم در واقعیت آن ها را جذب کنیم.
2. مرحله پاسخ: این مرحله دقیقا تاثیر کائنات در انرژی های ارسالی ما در مرحله خواستن می باشد که تا به حال هیچ الگوریتم مشخصی نتوانسته ایم برایشان پیدا کنیم.
3. مرحله دریافت: این مرحله همان مرحله تحقق رویاها و خواسته های ما است که توسط کائنات بررسی شده و در یک بازه زمانی مناسب به ما جذب میشود.

انرژی مثبت و منفی
انرژی مثبت و انرژی منفی چیست؟ در ادامه بحث بالا باید بگم که به همون اندازه انرژی مثبت در زندگی، انرژی منفی نیز در تصورات و ذهن ما تاثیر گذار است و در واقع همان چیز یا نقطه ای از مغز ماست که تصویری درست و منطقی از آن نداریم، مانند: تاریکی و ظلمات، نفرت، کینه بدجنس بودن، بی صبری، رذالت، خودخواه بودن، تعصب بیجا، ناامیدی و یاس و غم و اندوه و مهم تر از تمام مسائل عشق نورزیدن؛ گاه به اطرافیان، گاهی به همسر و فرزندان، گاهی به خداوند، گاهی به اتفاقات و گاهی حتی به خود واقعی مان که تمامی این فاکتور ها که ماهیتی منفی دارند، تاثیر انرژی مثبت و منفی در زندگی رو به ما ثابت میکنند.
همین طور در این زمینه باید گفت: به کار بردن کلمات منفی که شاید ما از روی ندانستن از آنها استفاده میکنیم، بسیار مخرب و نا امید کننده است و رخ دادن بسیاری اتفاق مثبت که میتوانستیم با فرستادن فرکانس های کلامی مثبت به کائنات باعثش شویم را مختل میکند و جالب است بدانید که تاثیر کلمات منفی در زندگی و کائنات ۱۷ بار بزرگتر و تاثیر گذار تر از کلمات و فرکانس های مثبت است!!!
یعنی تاثیر یک بار گفتن نمی توانم ما با گفتن ۱۷ بار من میتونم، من از پسش بر میام، من به بهترین وجه انجامش میدم از بین خواهد رفت. که همین امر اهمیت دقت در استفاده از کلمات و جملات در حضور کائنات را همیشه برجسته و مهم کرده است. پس یک بار با هم دیگه مرور میکنم :

افکار مثبت = اتفاقات مثبت و افکار منفی = اتفاقات بد

انرژی مثبت در زندگی چه تاثیری دارد؟
افکار و احساسات شما، شخصیت اصلی شما را تشکیل داده است، پس اینکه چطور در دنیا اعمالتون رو بجا میاورید، چه مقدار از لحاظ فیزیکی و روانی و معنوی سلامت هستید، چقدر انرژی مثبت به کائنات میفرستید؟ چقدر از کائنات انرژی و اتفاقات مثبت رو طلب میکنید؟ و بسیاری از سوال دیگر که شما باید پاسخگو آن باشید و در آن تآمل کنید. شما در واقع همان چیزی هستید که فکر میکنید هستید و تمامی اعمالی که در زندگی انجام میدهید از تفکراتتان نشآت میگیرد.
افکار درونی شما اغلب و شاید بهتر است بگوییم همیشه در بیرون منعکس میشوند زیرا تغییراتی که شما در زندگی خود ایجاد میکنید بر طبق همان تغییراتی که در ذهنتان روی داده است پیش میرود.
میتوان اینطور عنوان کرد که هر فکر و اندیشه ای دارای یکسری مواد شیمیایی در داخل مغز است که هنگام درخواست ما مغز آن ماده را آزاد میکند. تمرکز بر افکار و اتفاقات منفی در زندگی به طور موثر و قابل احساسی انرژی مثبت مغز را کم میکند و میتواند به همان اندازه انرژی های مثبت بر روی مغز شما تاثیر تاریکی بگذارد.
اما روی دیگر سکه همان انرژی مثبت در زندگی ماست که میتوان مثال هایی از قبیل : شادابی، احساس خوشی، خوشبین بودن به اتفاقات و رویدادها، امیدواری و … برای شما آورد که همه تاثیر پذیر از میزان جذب انرژی مثبت در زندگی شماست، همین امر میتواند نقش انرژی مثبت در زندگی را برای شما به اثبات برساند که این انرژی مثبت در زندگی زناشویی افراد نیز تاثیر گذار است و همین نکته باعث میشود که احتیاج به جذب انرژی مثبت در زندگی بیشتر از هر زمانی لازم باشد و عدم استفاده از قوانین جذب میتواند آثار مخرب و سوئی را در زندگی شما داشته باشد.

انرژی مثبت درمانی
انرژی مثبت در درمان بیماری به چه معناست؟ آیا از تاثیر انرژی مثبت در بیماری مطلع هستید؟
ابتدا میخواهیم یک تعریف ساده و قابل فهم از انرژی مثبت درمانی داشته باشیم تا بعد از این بتوانیم ماهیت این عنوان را در زندگی درک کنیم؛ پس بگذارید اینطور بگوییم که انرژی درمانی در واقع روشی است که افراد بر اساس آن ادعا دارند به کائنات تسلط پیدا میکنند و عنوان میدارند که این انرژی ها را که از طریق قدرت کائنات بدست آوردند در اختیار بیمار قرار داده و سعی در درمان بیمار توسط انرژی مثبت دریافتی از کائنات دارند.
در حقیقت شایان ذکر است که انرژی درمانی هیچ پایه و اساس علمی اثبات شده ای ندارد، به همین دلیل در این زمینه همیشه سودجویانی که ادعا دارند با کائنات در ارتباط هستند و از انرژی مثبت در درمان بیماری کمک میگیرند و تاثیر انرژی مثبت در بیماری را میدانند و میتوانند درد شما را با توجه به دانش خود درمان کنند هستند و از همگی این درخواست را دارم که اگر قصد چنین کاری را دارند حتما از وجود افرادی که در این زمینه متخصص هستند و به اصطلاح ثابت شده اند استفاده کنند تا نه وقت و هزینه خود را هدر بدهند و نه این که به اینکه دنیا مملو از انرژی هست شک ببرند.

انرژی مثبت در کائنات
روش فرستادن انرژی مثبت به کائنات را بلدید؟ قوانین انرژی مثبت و کائنات صوتی را چطور؟ کتابی در حوزه انرژی مثبت و کائنات خوندید؟
تمامی سوالات بالا را میشود اینطور پاسخ داد که: کائنات دارای ۳ قانون مهم و اساسی است که در صورت رعایت کردن آنها میتوانیم راه گرفتن انرژی مثبت از کائنات را یاد بگیریم و کلا خالی از لطف نیست این ۳ قانون که بسیار و حتی در روزمره در آن با تعامل هستید را فرا بگیرید:

قانون جبران
میتوان گفت در کائنات هر فعلی که برای هر شخصی صورت میگیرد یا نعمتی که به هر شخص عطا میشود، حالا با هر نوع واسطه ای، باید در ازای آن فعلی که دریافت کردید جبرانی انجام بدهید، اگر این جبران صورت نگیرد بر اساس همان قانونی که به شما نعمت داده شده است چیز دیگری را تحت عنوان جبران نعمت از تو میگیرد.
پس میشود گفت هر انسانی باید در زندگی خودش بسیار هوشمند و دقیق عمل کند و با دقت تمام مراقب چگونگی جبران نعمت عطا شده به خویش باشد.
قانون خاصی برای چگونگی جبران نوشته نشده است و این جبران میتواند از هر طریقی صورت پذیرد، از نعمت های خیلی بزرگ گرفته تا جواب دادن لبخند فردی با لبخند!!! بعضی از صاحب نظران این قانون را به قانون کارما تشبیه کرده اند.
میتوان با قاطعیت تمام گفت که تمام آفرینش و کائنات از جنس انرژی هستند البته به غیر از خداوند متعال که از هیچ جنسی نیست. فکر ها و در حقیقت ذهن ما هم از جنس انرژی است و هر کدام از ما درست شبیه یک فرستنده و در آن واحد گیرنده انرژی هستیم و همینطور این نکته جالب را نباید فراموش کنیم که انرژی های خاصی را با فرکانس های خاص مرتعش و همینطور منتشر میکنیم و در پیشگاه کائنات قرار میدهیم.
قانون جذب ناظر بر همین امر میباشد که هر انرژی را چه در قالب مثبت و چه منفی با هر فرکانسی که منتشر و مرتعش میکنیم دقیقا، تکرار میکنم دقیقا و بازهم تکرار میکنم دقیقا با همان شدت و حدت به سوی خودمان جذب کنیم و تاثیرش را در زندگی خود مشاهده کنیم.
به عنوان مثال: با ارسال فرکانسی در قالب اینکه نکند من فلان بیماری لاعلاج را بگیرم و شروع به ترسیدن و فرستادن فرکانس های بعدی با همین محوریت کنید، خود به خود سیگنالی در باب همین موضوع دریافت میکنید و بعید نیست که بعد از گذشتن مدتی خاص خود را در بند همان بیماری گرفتار ببینید و آن موقع است که به انرژی کائنات ایمان می آورید که دیگر دیر شده است.
به هر روی انتخاب با شماست که مدام بترسید، نگران باشید، مشکوک شوید، آینده هراسی پیدا کنید، نگران از دست دادن کسی یا چیزی باشید و یا برعکس به ایمان به خداوند و اتکا کردن به او بدون ترس و با انرژیی همواره مثبت و سرزنده زندگی خود را به بهترین نحو اداره کنید و ذهنیت های منفی را برای همیشه از زندگی خارج کنید. تصمیم با خود شماست.

قانون مزرعه
وقتی شما بذری را میکاری باید صبور باشید و شکیبایی کنید تا در زمان خودش به تو محصول دهد و غیر از این راه حلی وجود ندارد.
پس صبر رکن اساسی قانون مزرعه است، رکن دوم در واقع نگهداری و رسیدگی به آن بذری که اول کاشتید میباشد.
در واقع بیاید با یک جمله این مطلب را به پایان ببریم :

”عجله کردن هرگز اجازه رشد به بذری که میکاریم را نمیدهد و تنها دستاوردش برای ما زجریست که در درون ما ایجاد میکند.“

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *